Ursynów – Multikino

Aktualności

Zasady uczestnictwa w zajeciach na TRAMPOLINACH

2016-03-07
Drogie uczestniczki zajęć TRAMPOLINY! 

Jesteśmy po pierwszym miesiącu tych fantastycznych i niezwykle energetycznych zajęć.

Ponieważ cały czas staramy się ulepszać jakość naszej obsługi i dbać o to, abyście były zadowolone z naszej oferty, chcielibyśmy przypomnieć Wam o trzech najważniejszych zasadach jeśli chodzi o zajęcia na trampolinach.
* Pamiętajcie, że obowiązują każda z Pan zapisy z dwudniowym wyprzedzeniem. Zapisów można dokonać osobiście lub telefonicznie. 
* Aby wziąć udział w zajęciach trzeba w recepcji pobrać przepustkę, którą oddajemy instruktorowi, bezpośrednio po rozpoczęciu zajęć. Po przepustkę należy się zgłosić najpóźniej 10 min. przed rozpoczęciem zajęć. W przeciwnym razie miejsce przypada osobie z listy rezerwowej. Jeśli wiecie, że się spóźnicie – zadzwońcie do nas, abyśmy wiedzieli że będziecie obecne na zajęciach, wtedy przepustka na zajęcia będzie czekała na Was na recepcji.
* Jeśli z jakiegoś powodu nie uda się zapisanej Pani uczestniczyć w zajęciach, konieczne jest odwołanie zapisu. Nie odwołanie zapisu dwa razy skutkuje w konsekwencji brakiem możliwości uczestnictwa w zajęciach trampoliny przez okres jednego miesiąca.


powrót